Reklama:

Badoo com na www.badoo.com

Sponzorované odkazy

Říká vám něco pojem badoo? Pokud ano, je to jen a jen dobře. Pokud ne, tak to rychle napravte a navštivte webovou adresu www.badoo.com. Tato sociální síť je nesmírně populární po celém světě a jistě do svých řad získá i dalšího člena, právě vás.

A jak se členem badoo.com stanete? Velmi lehce. Tak, jako na ostatních sociálních sítích, i zde je prvním krokem registrace. Vyplníte o sobě nejrůznější údaje, avšak pozor, dávejte si pozor, komu co chcete ukazovat. Všichni o vás nemusí vědět vše. Pomocí e-mailové adresy a hesla se pak už jen přihlásíte a badoo patří jen vám.

Na badoo.com vás čeká mnoho zábavy. Především budete navazovat kontakty nejen s novými lidmi, ale také s vašimi známostmi nebo s těmi, které jste dlouho neviděli. Počet uživatelů se blíží k sedmdesáti milionům, tak někoho zde určitě najdete.

S vašimi známými si na badoo můžete psát, posílat nejrůznější příspěvky či sdílet fotografie jako na rajčeti, videa či další média. Tak neváhejte a zapojte se do jednoho z těch, koho badoo.com doslova pohltilo a přineslo mu nejen mnoho nových přátel.