Reklama:

Badoo cz na www.badoo.cz

Sponzorované odkazy

Staňte se členem jedné z největších sociálních komunit a připojte se k milionům uživatelům serveru badoo.cz. konkrétně pak už budete členem skoro sedmdesáti milionové „virtuální rodiny“, která díky badoo vznikla.

Sociální síť a seznamka badoo cz funguje už déle než čtyři roky. O co jde? Prakticky o to, čemu jde všem podobným sítím typu facebook nebo MySpace. Také badoo pomáhá tomu, aby mezi sebou lidé navázali nové kontakty, a nebo se zde sešli staří známí. Nejen ti, prostě všichni, kdo se znají, se ještě více mohou sblížit.

Nazpátek se stačí zaregistrovat a vytvořit si svůj základní profil. V registraci vyplníte ty údaje, které považujete za vhodné a které chcete sdílet. Ty pak všichni ostatní členové badoo.cz uvidí, takže si dávejte pozor. Po přihlášení pomocí e-mailové adresy a hesla už budete plnoprávným členem obrovské sociální komunity se jménem badoo.cz.

Budete si řídit, jak bude vypadat váš profil. Nahrajete si fotky, videa, hudbu. Stejně, jako všichni ostatní. Můžete si psát, co zrovna děláte, chatovat si s kamarády nebo pozvat nové. Využijete také spousto aplikací a zábavy, které badoo.cz nabízí.