Reklama:

Badoo Registrace

Sponzorované odkazy

Velké sociální sítě v dnešní době hýbou světem internetu. Virtuální seznamky a místa, kde se potkáte s mnoha kamarády, jsou velmi rozšířené a mnoho lidí má na některé z nich založen svůj účet. Stejně tak se můžete zaregistrovat na www.badoo.com.

Prvním krokem, jak se na badoo dostat, je registrace. Ta vám možná zabere trošku více času, než na podobných sociálních sítích. Za to se ale o vás nejen vaši známí dozví více informací, snadněji vás zase nalezne potencionální partner. Klíčem ke všemu bude vaše fotografie. Tu si budete muset nahrát, badoo vás jinak dále nepustí, vždyť by vás ani nikdo nenašel.

Jako jinde, i na www.badoo.cz se zaregistrujete pomocí vašeho e-mailu a hesla, které si zvolíte. Poté o sobě vyplníte co nejvíce údajů, kterými se ostatním uživatelům co nejpodrobnější představíte. Můžete tak uvést datum narození, bydliště, stav, výšku, váhu, barvu vlasů či vaši orientaci a další zajímavé informace.

Tímto je prakticky registrace u konce. Sami už si zvolíte, co všechno a komu na badoo nabídnete. Do svého soukromí nemusíte pouštět všechny, i tak se na této sociální síti určitě pobavíte.